Shpiket aplikacioni që kontrollon të gjitha pajisjet tuaja me një prekje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:08 12-08-2016 Shpiket aplikacioni që kontrollon të gjitha pajisjet tuaja me një prekje

 Tashmë falë sistemit smart i quajtur AnyMote Home Universal Smart Remote është bërë e mundur të kontrolloni çdo pajisje në shtëpi, zyrë  apo çfarëdo ambienti vetëm me anë të celularit.

Që nga Televizori jua, dritat, pajisjet elektronike dhe të tjera, të gjitha këto mund ti kontrolloni lehtësisht me majat e gishtërinjve me AnyMote.

Pothuajse të gjitha pajisjet Wi-Fi dhe infra janë të përshtatshme për tu kontrolluar nga ky sistem.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01282000541687
array(1) { ["section"]=> string(78) "shpiket-aplikacioni-qe-kontrollon-te-gjitha-pajisjet-tuaja-me-nje-prekje-49585" }