Shqipëri, shikoni si e mëson nipin ky gjysh, foton e hedh në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:47 17-10-2015 Shqipëri, shikoni si e mëson nipin ky gjysh, foton e hedh në rrjetet sociale Gjyshi me nipin

Ky është shembulli që një gjysh i jep nipit të tij. Për arsye sigurie dhe privatësie, newsbomb.al ka vendosur shirita të zinj te sytë e fëmijës i cili mbrohet me ligj dhe gjyshit “shembullor”.

Ai ndez një cigare për vete dhe cigaren tjetër ia vendos në gojë nipit të tij të mitur.

Sikur mos mjaftonte kjo, ky gjysh i papërgjegjshëm foton e shpërndan në rrjetet sociale a thua se ka bërë një gjest për t’u krenuar dhe të cilin duhet ta shohë gjithë bota.

Urojmë që ky shembull të shërbejë si ndërgjegjësim për mbrojtjen e fëmijëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031700849533081
array(1) { ["section"]=> string(80) "shqiperi-shikoni-si-e-meson-nipin-ky-gjysh-foton-e-hedh-ne-rrjetet-sociale-23347" }