Shqipëria nën ujë, Rama na thotë "MIRËMËNGJES" me këto pamje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:04 01-12-2017 Shqipëria nën ujë, Rama na thotë

Shqipëria është e gjitha nën ujë dhe nuk ka munguar reagimi i kryeministrit Edi Rama i cili ndonëse në një situatë emergjente, e nis ditën duke gjetur kohë të thotë “Mirëmëngjes”.

Rama publikon disa foto nga aksioni i strukturave të shtetit në terren.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje të aksionit të të gjithë strukturave të shtetit për të normalizuar situatën e shkaktuar nga reshjet dhe gjendur pranë njerëzve të prekur, ju uroj një ditë të mbarë”.

edi.jpg

edi1.jpg

edi2.jpg

edi3.jpg

 

edi5.jpgedi4.jpg

edi6.jpg

edi8.jpg

edi9.jpg

edo11.jpg

edi12.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendi i përmbytur, por shikoni çfarë publikon Rama në facebook
Fotografi zgjedh foton e ditës: Veliaj ecën në shi me çizmet e llastikut gjer më gju »
Article Logic
Execution time: 0.013236999511719
array(1) { ["section"]=> string(64) "shqiperia-nen-uje-rama-na-thote-miremengjes-me-keto-pamje-101489" }