Shqipëria voton, reagon Rama për herë të parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:02 25-06-2017 Shqipëria voton, reagon Rama për herë të parë

Vjen postimi i parë i kryeministrit Edi Rama këtë 25 qershor kur i gjithë vendi ka nisur të ushtrojë të drejtën themelore të zgjedhjes së qeverisë së ardhshme.

Rama ka preferuar ta nisë ditën me një urim për besimtarët muslimanë, për festën e Bajramit.  

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje magjike të Gurit të Përmetit, Ju uroj të gjithë vëllezërve e motrave të besimit islam, Gëzuar Fiter Bajramin”, shkruan kryeministri. 

 

reama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020708084106445
array(1) { ["section"]=> string(50) "shqiperia-voton-reagon-rama-per-here-te-pare-83757" }