SHQIPONJAT arrestojnë PRONARIN e lavazhit në Elbasan, çfarë iu gjet nga kontrolli i befasishëm (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:00 17-04-2018 SHQIPONJAT arrestojnë PRONARIN e lavazhit në Elbasan, çfarë iu gjet nga kontrolli i befasishëm (EMRI) Foto ilustruese

Një 25 vjeçar, pronar i një lavazhi në Elbasan ka rënë në prangat e forcave shqiponja.

Të riut, të identifikuar si Juli Sinani, iu gjetën 2 doza kokaine pikërisht në lavazhin në pronësi të tij.

Specialistet e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Elbasan bëjnë me dije se është arrestuar

• Juli Sinani, 24 vjeç banues në Elbasan.

Arrestimi i tij u bë pasi gjatë kontrollit të ushtruar nga forca e posaçme, "Shiponja", në ambientet e një lavazhi i cili ishte në posedim të këtij shtetasi në lagjen "Emin Matraxhiu", është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 2 doza lëndë narkotike e dyshuar si kokainë.

Matrialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E papritur, Xhafaj vizitë ‘BLIC’ në Rrëshen (Kush e shoqëron)
Arrestohet në Dibër i kërkuari NDËRKOMBËTARISHT (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.092767953872681
array(1) { ["section"]=> string(105) "shqiponjat-arrestojne-pronarin-e-lavazhit-ne-elbasan-cfare-iu-gjet-nga-kontrolli-i-befasishem-emri-117174" }