“Shqiptaret apo italianet”, Ermal Meta nuk i shpëton pyetjes LEGJENDARE: Nuk kanë pashaportë

Publikuar tek: kulture-art, më 21:27 04-06-2018 “Shqiptaret apo italianet”, Ermal Meta nuk i shpëton pyetjes LEGJENDARE: Nuk kanë pashaportë Ermal Meta

Këngëtari shqiptar që prezantoi Italinë në Eurovizion, Ermal Meta ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ndërsa është përballur me pyetjet me spec të fëmijëve.

 

Pasi ka treguar se ka vetëm një të dashur, pasi sipas tij më shumë se një zor se mbahen, ai nuk i ka shpëtuar edhe pyetjes legjendare: “Shqiptaret apo italianet”.

Me një zgjuarsi të vërtetë, Meta ka thënë se për të dashuria dhe talenti nuk kanë pashaportë, duke nënkuptuar kështu që për të nuk është shumë e rëndësishme origjina.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Tomka dhe shokët e tij” pushton Tiranën, artistët MURALË mrekullojnë kryeqytetin
»
Article Logic
Execution time: 0.010347127914429
array(1) { ["section"]=> string(95) "shqiptaret-apo-italianet-ermal-meta-nuk-i-shpeton-pyetjes-legjendare-nuk-kane-pashaporte-123243" }