Shqiptarët bëhen “VIP” në Itali: Terrorizojnë vendin me grabitje në mes të ditës, fotot bëjnë xhirron e Facebook

Publikuar tek: rajon, më 19:11 13-03-2018 Shqiptarët bëhen “VIP” në Itali: Terrorizojnë vendin me grabitje në mes të ditës, fotot bëjnë xhirron e Facebook

Tetë të rinj shqiptarë kthyer në tmerrin e qytetarvëe italianë për shkak të skemës së grabitjeve në mes të ditës.

Fotot e tyre janë duke bërë xhirron e Facebook-ut me thirrjen drejtuar italianëve të kenë kujdes nëse përballen me ta.

Sipas mediave italiane, të tetë shqitarët janë liruar së fundmi nga burgu dhe realizojnë grabitje duke u paraqitur në shtëpi të ndryshme si teknikë të kompanive telefonike apo gazit kryesisht në qytetin e Padovas. Ata shënjestrojnë shtëpitë në momentin që ndohen vetëm gratë apo fëmijët.

Postimi paralajmërues ka marrë mbi 60 mijë shpërndarje në Facebook.

asdfwegf2w3g3g3eg3g.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LAJM I HIDHUR: Shuhet Agron Bajrami, sëmundja i merr jetën
»
Article Logic
Execution time: 0.022058963775635
array(1) { ["section"]=> string(115) "shqiptaret-behen-vip-ne-itali-terrorizojne-vendin-me-grabitje-ne-mes-te-dites-fotot-bejne-xhirron-e-facebook-113149" }