Shqiptarët bëhen “VIP” në Itali: Terrorizojnë vendin me grabitje në mes të ditës, fotot bëjnë xhirron e Facebook

Publikuar tek: rajon, më 18:11 13-03-2018 Shqiptarët bëhen “VIP” në Itali: Terrorizojnë vendin me grabitje në mes të ditës, fotot bëjnë xhirron e Facebook

Tetë të rinj shqiptarë kthyer në tmerrin e qytetarvëe italianë për shkak të skemës së grabitjeve në mes të ditës.

Fotot e tyre janë duke bërë xhirron e Facebook-ut me thirrjen drejtuar italianëve të kenë kujdes nëse përballen me ta.

Sipas mediave italiane, të tetë shqitarët janë liruar së fundmi nga burgu dhe realizojnë grabitje duke u paraqitur në shtëpi të ndryshme si teknikë të kompanive telefonike apo gazit kryesisht në qytetin e Padovas. Ata shënjestrojnë shtëpitë në momentin që ndohen vetëm gratë apo fëmijët.

Postimi paralajmërues ka marrë mbi 60 mijë shpërndarje në Facebook.

asdfwegf2w3g3g3eg3g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LAJM I HIDHUR: Shuhet Agron Bajrami, sëmundja i merr jetën
»
Article Logic
Execution time: 0.031075000762939
array(1) { ["section"]=> string(115) "shqiptaret-behen-vip-ne-itali-terrorizojne-vendin-me-grabitje-ne-mes-te-dites-fotot-bejne-xhirron-e-facebook-113149" }