Shqiptarët s’e mbajnë dot. Ja ç’batutë pa vend bëjnë për Ramën dhe Erdoganin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:21 16-07-2016 Shqiptarët s’e mbajnë dot. Ja ç’batutë pa vend bëjnë për Ramën dhe Erdoganin

Para disa ditësh kryeministri Edi Rama ishte për një vizitë në Turqi. Gjatë takimit me Erdoganin, u vu re një mikëpritje e ngrohtë nga presidenti turk. Madje Erdogani e shëtiti Ramën në urën e re që përuroi, duke bërë edhe shoferin e kryeministrit shqiptar. Një video qarkulloi, ku Rama ndihej pak në siklet nga shpejtësia me të cilën ecte Erdogani.

Por të nxitur nga ngjarjet e rënda dje në Turqi, ku një grusht shteti nga ushtarakët shkaktoi 60 të vrarë, përdoruesit shqiptarë të rrjeteve sociale nuk kanë kursyer edhe batutat.

‘’Edo ho me, qejf ee?’’ Taipo, ta mort hakun tim ushtria, p.s inshalla ’’, shkruajnë në këtë fotomontazh. Pak pa vend  apo jo?

ramaerdogan2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027668952941895
array(1) { ["section"]=> string(81) "shqiptaret-s-e-mbajne-dot-ja-c-batute-pa-vend-bejne-per-ramen-dhe-erdoganin-46784" }