Shqiptarja fiton “Little Miss Universe 2014”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:27 20-01-2015 Shqiptarja fiton “Little Miss Universe 2014”

Është ende e vogël, por ka korrur sukses në një kompeticion të rëndësishëm në Tbilisi të Gjeorgjisë. Bëhet fjalë për bukuroshen nga  Kosova, Menora Morina. Ajo është vetëm 5 vjeç dhe është shpallur si fëmija më i bukur në botë .

Me tiparet dhe ëmbëlsinë e saj vogëlushja ka rënë në sy të jurisë që e ka votuar dhe të gjithë botës, si fëmija më e bukur e garës.

Menorën, shumë shpejt e pret një tjetër garë ndërkombëtare, ku do ta përfaqësojë Kosovën në “Festival Model & Talent World 2015” në Antalia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022103071212769
array(1) { ["section"]=> string(47) "shqiptarja-fiton-little-miss-universe-2014-1054" }