Shtrëngim duarsh babë e bijë në mitingun përmbyllës, Era në fushatë për babin e saj Ilirin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:52 19-06-2015 Shtrëngim duarsh babë e bijë në mitingun përmbyllës, Era në fushatë për babin e saj Ilirin Era dhe Ilir Meta në mitingun përmbyllës në Tiranë

Vogëlushja në foto quhet Era dhe është vajza e vogël e familjes Meta.

Era është shfaqur mbrëmë në mitingun përmbyllës të kandidatit të ASHE Erion Veliaj në Tiranë veshur me bluzën e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ashtu sikurse edhe babai i saj, Iliri.

Era dhe Iliri shtrëngojnë duart e ndërsa qetësia dhe dashuria në sytë e tyre është e dukshme...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017565965652466
array(1) { ["section"]=> string(95) "shtrengim-duarsh-babe-e-bije-ne-mitingun-permbylles-era-ne-fushate-per-babin-e-saj-ilirin-14036" }