Shtrirë dhe me të brendshme, Klaudia Pepa nuk lë vend për imagjinatë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:31 25-03-2018 Shtrirë dhe me të brendshme, Klaudia Pepa nuk lë vend për imagjinatë (FOTO)

Klaudia Pepa

Balerina e njohur, e cila punon në Itali, Klaudia Pepa është padyshim një nga femrat shqiptare më të komentuara në media. Ndërsa fill pas ndarjes nga koreografi Albi Nako ajo gjithnjë është në qendër të vëmendjes.

Balerina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video të nxehta. E tillë është edhe fotoja që ajo ka publikuar së fundmi në Instastory.

Ajo shfaqet e veshur me të brendshme seksi dhe ka marrë një pozicion ku duket më në formë se kurrë.

auto_kla_1521914111-32246231521915835.png

70058-640-0-5a413d87aa713.png

images.jpg

auto_l1499172140.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Vendosa ta bëj publikisht atëherë kur ti nuk e pret", e bija përlot live në emision Blendi Fevziun
7 vite të ndarë, bashkëshorti kërkon të rikthehet me gruan e tij: Më fal, nuk do pi më »
Article Logic
Execution time: 0.01917290687561
array(1) { ["section"]=> string(79) "shtrire-dhe-me-te-brendshme-klaudia-pepa-nuk-le-vend-per-imagjinate-foto-114446" }