Shtyhet ndeshja në Serie A, ja çfarë ka ndodhur (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:09 25-02-2018 Shtyhet ndeshja në Serie A, ja çfarë ka ndodhur (Foto)

Sfida mes Juventusit dhe Atalantës është shtyrë për shkak të motit të keq.

Ndeshja e Serisë A ishte parashikuar të luhej sot në orën 18:00 por është shtyrë për shkak të rreshjeve të dendura të dëborës.

Stuhi me erëra të ftohta, rreshje shiu dhe dëbore kanë përfshirë të gjithë kontinentin europian si pasojë e zhvendosjes së masave ajrore nga Siberia. Sipas meteorologëve, kjo anomali pritet të vazhdojë për një deri në dy javë me temperatura që mund të arrijnë deri në -10 gradë celcius.

sdfswegfwgf3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03319787979126
array(1) { ["section"]=> string(58) "shtyhet-ndeshja-ne-serie-a-ja-cfare-ka-ndodhur-foto-111448" }