Shtylla pa korrent por me flamuj, sa kohë u është dashur t’i vendosin aty???

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:21 16-06-2015 Shtylla pa korrent por me flamuj, sa kohë u është dashur t’i vendosin aty??? Flamujt e vendosur ne shtyllen e tensionit te larte, por pa korret

Një foto që po qarkullon në rrjetet sociale ka të bëjë me një shtyllë të “bojkotuar” të tensionit të lartë, pra që nuk ka tela korrenti në të, e mbushur plot me flamuj të një prej partive që garon në këto zgjedhje lokale.

Ajo që shfaqin të gjithë dyshime në rrjetet sociale është: Sa shumë duhet të jenë munduar militantët e partive për të marrë një varkë, për të hyrë në lumë, e për tu ngjitur në këtë shtyllë për të vendosur flamujt? Dhe në fakt, nuk është e thjeshtë, por flamujt e partive, po marrin më qafë qytetarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019734144210815
array(1) { ["section"]=> string(78) "shtylla-pa-korrent-por-me-flamuj-sa-kohe-u-eshte-dashur-t-i-vendosin-aty-13729" }