Shuhet biznesmeni i fuqishëm në Tiranë, nuk i mbijetoi dot plagëve të aksidentit

Publikuar tek: barometri, më 08:19 25-02-2018 Shuhet biznesmeni i fuqishëm në Tiranë, nuk i mbijetoi dot plagëve të aksidentit

Gëzim Memlika, pronari i markës së këpucëve “Bufalo” ndërroi jetë dje në një spital në Tiranë, pas një aksidenti katër ditë më parë.

Goditja për biznesmenin ka qenë e fortë dhe nuk ka mundur t'i rezistojë plagëve të marra. Sipas informacioneve paraprake, bizesmeni është goditur nga një mjet tip golf.

Gezim Memlika, me origjinë nga Tepelena, humbi jetën në një moshën 58-vjeçare dhe sot përcillet për në banesën e fundit.

Ngjarja e rëndë ndodhi në zonën pranë Universitetit të Sporteve ku mjeti tip Golf përplasi askidentalisht biznesmenin. Memlika ishte pronari i dyqaneve të këpucëve ”Bufalo”.

Sipas të dhënave të Open Data, “Bufalo” ishte krijuar në vitin 2010, një kompani e dedikuar për import eksport dhe prodhim e tregtim me shumicë e pakic

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051001787185669
array(1) { ["section"]=> string(86) "shuhet-biznesmeni-i-fuqishem-ne-tirane-nuk-i-mbijetoi-dot-plageve-te-aksidentit-111371" }