Shuma marramendëse: Ja sa paguhen këngëtarët shqiptarë për Vitin e Ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:44 22-12-2016 Shuma marramendëse: Ja sa paguhen këngëtarët shqiptarë për Vitin e Ri

Nata e Vitit të Ri mban rekord në pagesën e këngëtarëve shqiptarë të cilët suksesin e tyre tashmë e masin me shifrat e larta që pronarët e lokaleve paguajnë për mbrëmjet që organizojnë.

Në listën e pagesave të fundvitit, botuar nga “Panorama Plus” është befasuese kërkesa për reperët si dhe këngëtarët e reja të muzikës, që brenda pak kohësh kanë rritur çmimin e performancave të tyre.

Këto janë shifrat që këngëtarët shqiptar kanë marrë mbrëmjen e Vitit te Ri të kaluar, një gjë dihet shifrat këtë vit do të jenë më të mëdha.

Noyzi - 10 mijë euro

Sinan Vllasaliu - 12 mijë euro

Gjyste Vulaj - 20 mijë euro ka qenë shifra që ka marrë për dy ditët e para të vitit 2016

Gena - 12 mijë euro

Enca Haxhiaj - 10 mijë euro

Labinot Tahiri - 40 mijë euro për tre ditë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026001930236816
array(1) { ["section"]=> string(74) "shuma-marramendese-ja-sa-paguhen-kengetaret-shqiptare-per-vitin-e-ri-63468" }