Shumë shpejt në ekranet shqiptare emisioni që s’e keni parë kurrë më parë, kjo është moderatorja që do e sjellë për ju

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:48 04-12-2016 Shumë shpejt në ekranet shqiptare emisioni që s’e keni parë kurrë më parë, kjo është moderatorja që do e sjellë për ju

Einxhel Shkira pas eksperiencës e saj si moderatore në “In TV” dhe prezantimit në “City Radio” do të vijë krejtësisht ndryshe me një emision të ri, që sipas saj është një format i parealizuar më parë te ne dhe ndryshe nga çdo emision që kemi parë.

 Prej disa kohësh ajo është duke punuar për projektin e saj të ri televiziv. Rikthimi në televizion do të jetë i fuqishëm, siç ka pranuar ajo për gazetën Panorama. “Paralelisht me angazhimet  e mia me emisionin në radio dhe me intervistat për “Elrctronicbeats” në “City TV”, po përgatis edhe një projekt televiziv që besoj se do të jetë për vitin që vjen, 2017.

Nuk është se mund të jap shumë detaje për programin, por është një format i parealizuar më parë te ne dhe ndryshe nga çdo emision që kemi parë. Ndoshta është pak i ngjashëm me programet “reality”, sepse s’do të jetë në studio as në skenar, as me impostime apo të ftuar”, tregon ajo.ANGEL_SHKIRA_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040410041809082
array(1) { ["section"]=> string(123) "shume-shpejt-ne-ekranet-shqiptare-emisioni-qe-s-e-keni-pare-kurre-me-pare-kjo-eshte-moderatorja-qe-do-e-sjelle-per-ju-61591" }