Si bëhej PLAZH në KOMUNIZËM dhe si bëhet SOT

Publikuar tek: bomb-video, më 10:21 08-08-2018

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016268014907837
array(1) { ["section"]=> string(51) "si-behej-plazh-ne-komunizem-dhe-si-behet-sot-130493" }