Si dasma e këtij pasaniku nuk keni parë kurrë (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:02 22-11-2015

Çfarë po ndodh kur nuk kanë fund limuzinat e zeza dhe makinat e kuqe luksoze? Po martohet një biznesmen kinez...

Një video e publikuar në rrjetet socliale tregon karvanin e makinave luksoze në dasmën e një biznesmeni miliarder nga Shangai. Rreth 25 limuzina, dhjetëra Porsche, Mercedes dhe BMW janë vënën në rradhë ndër to edhe një Hummer limuzinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024564027786255
array(1) { ["section"]=> string(57) "si-dasma-e-ketij-pasaniku-nuk-keni-pare-kurre-video-26046" }