Si dhe ku e festoi ditëlindjen Tuna, miqtë e befasojnë me tortën (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 14-07-2016 Si dhe ku e festoi ditëlindjen Tuna, miqtë e befasojnë me tortën (FOTOT)

Altuna Sejdiu ose siç të gjithë e njohin... "Zogu” ka festuar ditëlindjen e saj.

Dita e lindjes e ka gjetur Tunën në një nga club-et e Prishtinës mes miqve të saj më të mirë të cilët e kanë befasuar me këtë tortë.

Përveç kurorës së mbretëreshës ata i kanë vendosur edhe simbolin e zogut që do i mbesë këngëtares për një kohë shumë të gjatë si element identifikues.

si.jpg

si1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Enca i bën “zbor” photoshopit, heq barkun megjithë gjoks
“BonBon” i Era Istrefit kap shifrën e 100 milion shikimeve »
Article Logic
Execution time: 0.33628606796265
array(1) { ["section"]=> string(75) "si-dhe-ku-e-festoi-ditelindjen-tuna-miqte-e-befasojne-me-torten-fotot-46601" }