Si duken sot dy legjendat e sportit, Faruk Kalleshi dhe Marjeta Pronjari

Publikuar tek: sport, më 12:24 20-01-2018 Si duken sot dy legjendat e sportit, Faruk Kalleshi dhe Marjeta Pronjari

Dy legjendat e sportit, Faruk Kalleshi e Marjeta Pronjari në një foto të realizuar së fundmi.

Mjeshtri i peshëngritjes Faruk Kalleshi, publikon këtë foto me legjendën e atletikës Pronjari, e cila nga viti 1966 e deri në vitin 1973 ka përmirësuar garën e kërcimit së larti nga 1.66 m në 1.78 m.

Ikonat e sportit e kanë lartësuar emrin e Shqipërisë kudo në botë, pa substanca dopingu e me shumë punë e mund.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali i dopingut, peshëngritësit sulmojnë Gjozën: Kusar! Duam zgjedhje urgjent
E bujshme, Mourinho kërkon te Manchester United lojtarin e kombëtares shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.01929497718811
array(1) { ["section"]=> string(78) "si-duken-sot-dy-legjendat-e-sportit-faruk-kalleshi-dhe-marjeta-pronjari-107269" }