Si duken sot ikonat e kinematografisë shqiptare (Foto)

Publikuar tek: kulture-art, më 23:35 22-12-2015 Si duken sot ikonat e kinematografisë shqiptare (Foto) Robert Ndrenika, Rikard Ljarja, Anastas Kristofori, Xhemil Tagani

\"Panorama\"

Robert Ndrenika, Rikard Ljarja, Anastas Kristofori, Xhemil Tagani, ndër emrat më të njohur të kinemasë shqiptare, në një fotografi.

Aktorët e mëdhenj që na kanë dhuruar disa nga perlat e kinematografisë shqiptare tashmë na transmetojnë shumë emocione me këtë fotografi edhe pas shumë vitesh larg ekranit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja poezia më e mirë erotike shqiptare: ‘’Hiqi brekët dhe shih mes kofshëve’’, shkruar nga Rita Petro
Unioni i Gazetarëve Shqiptarë vlerësohet me çmim për kontributin e çmuar në përçimin e fjalës së lirë »
Article Logic
Execution time: 0.031166076660156
array(1) { ["section"]=> string(58) "si-duken-sot-ikonat-e-kinematografise-shqiptare-foto-28370" }