Si dy të rinj, miqtë e vjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 04-02-2015 Si dy të rinj, miqtë e vjetër

Të dy e duan ekranin megjithë spektaklin që ai ofron, të dy i duan fotot, të dy e duan njëri-tjetrin.

Pandi Laço dhe Vera Grabocka, këta dy miq të vjetër që duken kaq të rinj  bashkë!

Ç’të jetë duke i  thënë Vera vallë Pandit që e ka bërë t’i qeshë çdo muskul i fytyrës?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028153896331787
array(1) { ["section"]=> string(33) "si-dy-te-rinj-miqte-e-vjeter-2303" }