Si e ëma dhe e bija...Inis Gjoni dhe Coco Antonel vishen njësoj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:34 25-08-2015 Si e ëma dhe e bija...Inis Gjoni dhe Coco Antonel vishen njësoj (FOTO) Inis Gjoni me vajzen e saj Coco Antonel

Ato janë të pandara nga njëra tjetrën. E kemi fjalën për regjisoren Inis Gjoni dhe vajzën e saj të vetme Coco Antonel.

Inisi, më herët shumë e tërhequr nga rrjetet sociale tashmë poston hera-herës foto me bijën e saj, ndërsa nuk mund të mos bjerë në sy veshja e njëjtë e tyre. “Inis Girl”, lexon bluza që mban veshur vajza e Inisit dhe “Coco’s mom”, lexon bluza e regjisores.

Të dyja nënë e bijë, kanë realizuar edhe disa foto nga Juxhin Kurti ku shfaqen sërish të veshura njësoj, me një fustan të kuq flakë.

Komplimentet për nënë e bijë janë të pafundme nga përdoruesit e rrjeteve sociale.

{gallery}InisGjoni{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007673978805542
array(1) { ["section"]=> string(72) "si-e-ema-dhe-e-bija-inis-gjoni-dhe-coco-antonel-vishen-njesoj-foto-19129" }