Si e thërret Brixhida Kokëdhima burrin e saj politikan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 20-11-2016 Si e thërret Brixhida Kokëdhima burrin e saj politikan

Brixhida Kokëdhima, bashkëshortja e politikanit dhe biznesmenit Koço Kokëdhima ka ndarë këtë foto bashkë me një diçiturë që ka tërhequr mjaft vëmendje.

“Me diellin tim”, shkruan zonja Kokëdhima në foton krah Koços, lumturisht të qeshur... Nuk ka kaluar pa u vënë re edhe eleganca me të cilën janë veshur çifti Kokëdhima.

meee.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avokatja e njohur shoqe e Drejtësisë me Sokol Olldashin: Ndjej boshllëkun e hapit tënd, aromën e tymit të duhanit...
Ja arsyeja se pse kjo foto po thyen rrjetin »
Article Logic
Execution time: 0.023375988006592
array(1) { ["section"]=> string(60) "si-e-therret-brixhida-kokedhima-burrin-e-saj-politikan-60103" }