Si festoi Vitin e Ri Nexhmije Hoxha, dalin FOTOT pas lajmit për vdekjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:32 02-01-2018 Si festoi Vitin e Ri Nexhmije Hoxha, dalin FOTOT pas lajmit për vdekjen

Nexhmije Hoxha duket më e shëndetshme se kurrë në këto foto festimesh në natën e ndërrimit të viteve.

Gruaja e ish-diktatorit ka festuar Vitin e ri me të birin Ilirin dhe nusen e djalit të tyre. Teuta Hoxha, si gjithnjë i rri pranë Nexhmijes, siç duket edhe në fotot e Tema-s.

Ditë më parë u aludua se Nexhmija kishte ndërruar jetë por 96-vjeçarja ka festuar pranë familjes në shëndet të plotë.

hixha1.jpg

hoxha2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027189016342163
array(1) { ["section"]=> string(77) "si-festoi-vitin-e-ri-nexhmije-hoxha-dalin-fotot-pas-lajmit-per-vdekjen-105151" }