Si i bën llogaritë e mandateve një socialist, veçse... një detaj i prish gjithçka (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:56 09-06-2017 Si i bën llogaritë e mandateve një socialist, veçse... një detaj i prish gjithçka (FOTO)

Simpatizanti dhe anëtari i Partisë Socialiste, A.Ç i ka bërë llogaritë mirë për mandatet që sipas tij merr PS, fiks 74 për të qenë në krye të qeverisë.

Mirëpo, “fatkeqësisht” një detaj i ka prishur gjithçka në parashikimin e publikuar sot nga socialisti në facebook. Është pikërisht data e zgjedhjeve, të cilën simpatizanti i PS e ka shkruar 5 qershor, kur në fakt ato do mbahen me 25 qershor, shkruan newsbomb.al.

Mandate të llogaritura “mirë e bukur” por jo në datën kur mbahen zgjedhjet. Mos vallë është kjo një shenjë që me 25 qershor numri 2 do “surprizojë”, apo mungojë si në këtë  fletë llogaritjesh?

Gjithçka mbetet për t’u parë, pasi do jetë sovrani ai që do vendosë pas 16 ditësh. /Newsbomb.al/

 

 FOT.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071020126342773
array(1) { ["section"]=> string(88) "si-i-ben-llogarite-e-mandateve-nje-socialist-vecse-nje-detaj-i-prish-gjithcka-foto-81816" }