Si i fryjnë të pasmet VIP-at: Këtë VIDEO s’e keni parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:33 28-10-2016

Ndërkohë që shumë prej jush mund të ushtrohen rregullisht në palestër apo të merren me aktivitet fizik, personazhet “VIP” s’e kanë këtë kohë dhe ndjekin një rrugë më të shkurtër.

Atë të zmadhimit të formave përmes botoxit.

Për më shumë ndiqni videon dhe shikoni se si mjeku ia injekton me shiringë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028805017471313
array(1) { ["section"]=> string(59) "si-i-fryjne-te-pasmet-vip-at-kete-video-s-e-keni-pare-57661" }