Si i iku mendja Rudinës, mendoi se burri i saj ishte dashnori i spikeres së lajmeve: Unë të q* ropt... (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:38 02-01-2018

rud.jpg

Rudina Dembacaj është përballur me një situatë të sikletshme te Ora News.

Në emisionin “Why not”, Rudinës i është bërë një kamer e fshehtë dhe nuk është përmbajtur dot kur ka kujtuar se burri i saj është i dashuri i spikeres së lajmeve.

Ai quhet Aleks, ka servis dhe është tullac. Rastësi të çuditshme që e kanë bërë Rudinën t’i “vijë mendja vërdallë”. Ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015682935714722
array(1) { ["section"]=> string(109) "si-i-iku-mendja-rudines-mendoi-se-burri-i-saj-ishte-dashnori-i-spikeres-se-lajmeve-une-te-q-ropt-video-105165" }