Si i rrisin vithet vajzat afrikane? Ja mënyra efikase

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 03-07-2016

Gratë afrikane përdorin mënyra të ndryshme për të zmadhuar të pasmet. Ata përdorin kremra, mbushje e ilaçe të ndryshme. Kjo është një nga mënyrat që përdorin afrikanet. Ata përdorin lyerjen e vitheve me një lokacion dhe fërkimin e tyre me një paisje që ndikon në fryrjen e tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030893087387085
array(1) { ["section"]=> string(50) "si-i-rrisin-vithet-vajzat-afrikane-ja-menyra-45389" }