Si ishte dhe si është bërë, zbuloni Spitalin që ka ndryshuar tërësisht (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:13 14-09-2018 Si ishte dhe si është bërë, zbuloni Spitalin që ka ndryshuar tërësisht (FOTO)

Drejtoria e Shërbimit Spitalor Tepelenë, spitali ‘Përparim Tepelena’ me drejtuese Suela Selimi ka transformuar 100% spitalin e Tepelënës në një spital model.

Këmbëngulja e saj në Ministrinë e Shendetësisë dhe në bashkëpunim me këtë të fundit ka bërë që ky spital por edhe Spitali i Memaliajt ‘Katerina Ivashku’ të pajisen me aparatura bashkëkohere, përkatësisht laboratori në urgjencën Memaliaj është pajisur për herë të parë me aparat fotometër dhe pritet të vihet në punë së shpejti, ku qytetarët, pacientët nuk kanë pse të udhëtojnë me orë të tëra drejt rretheve të tjera për të kryer këto shërbime analizash.

Spitali ka marrë pamje tërësisht të re, staf mjekësor i përkushtuar ndaj punës dhe në gatishmëri të njerëzve në nevojë, pastërti e dukshme dhe nuk ka mungesë medikamentesh. Krahas këtyre spitali Memaliaj është pajisur me ambulancë.

Shërbimi shëndetësor, përkushtimi i theksuar i drejtorisë dhe stafit të saj ka çuar drejt përmirësimit të dukshëm në shërbimin e nevojave të qytetarëve si në spitalin e Tepelenës por edhe atë të Memaliajt.

99E8EBDA-827F-468F-9B5A-262FDFA827CE.jpeg

8ACBB992-A248-42E9-839F-40B1674A2937.jpeg

1185C28A-951A-4596-809F-F09FBCF7EBEC.jpeg

138002BF-DCDC-4568-9812-35603B1757B7.jpeg

582E6B36-7B71-4245-97DB-CCDF2836E5CA.jpeg

54D35E4C-A3FD-4A4E-91ED-30D00D0332ED.jpeg

9AE40FE3-FD17-4777-96B7-682EBC362621.jpeg

A4EAE83B-025C-4197-9DBA-614617AF715F.jpeg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja sa shpenzon Shqipëria për argëtimin dhe kulturën (SHIFRAT)
Rama ka një FTESË për qytetarët, çfarë do  të ndodhë nga sot në Kryeministri »
Article Logic
Execution time: 0.023951053619385
array(1) { ["section"]=> string(81) "si-ishte-dhe-si-eshte-bere-zbuloni-spitalin-qe-ka-ndryshuar-teresisht-foto-134254" }