Si kanë ndryshuar këngëtaret shqiptare përgjatë viteve (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:04 18-03-2015 Si kanë ndryshuar këngëtaret shqiptare përgjatë viteve (Foto)

Nuk mjafton vetëm zëri për të depërtuar në tregun muzikor, por pamja dhe një “skandal” mund ta bëjë më të lehtë për një këngëtar që të konfirmohet në treg.

Janë këngëtaret femra ato që u duhet të kujdesen më shumë për look-un e tyre dhe dikush nëpërmjet dietave, palestrës apo operacioneve plastike ia ka arritur që të “freskojë” imazhin e saj.

Nuk po marrim përsipër të shkruajm se kush nga këngëtaret e paraqitura në foto ka kryer ndërhyrje kriurgjikale, pasi shumë prej tyre e mohojnë madje kërcënojnë edhe për përballje gjyqësore, prandaj po ua lëmë juve në dorë që të gjykoni vet. Megjithatë duhet të theksojmë se vetëm Soni Malaj nga këngëtaret e paraqitura më posht nuk pasur komplekse për të pranuar ndërhyrjen kirurgjikale në hundë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13285994529724
array(1) { ["section"]=> string(64) "si-kane-ndryshuar-kengetaret-shqiptare-pergjate-viteve-foto-6277" }