Si kanë qenë të rinj Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erion Braçe, Pandeli Majko dhe Fatos Nano (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:02 21-03-2016

Partia Socialiste ka hapur arkivat, duke publikuar një video të hershme, të krijimit të Forumit Rinor Eurosocialist. Pikërisht në këtë video shfaqen të rinj, disa nga politikanët e rëndësishëm sot, por edhe ish-politikanë: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Erion Braçe, Pandeli Majko, Fatos Nano.

Një rini krejt ndryshe nga e sotmja, po të mendosh se video është realizuar 24 vite më parë.

Përveç takimit formal  në Pallatin e Kongreseve, të rinjtë janë filmuar edhe duke kërcyer, kënduar, e duke u gostitur me të mirat e kohës.

Nga kërcimi modern i Musa Ulqini, te kënga për përmetaren e Monika Kryemadhit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Posteri i Majkos, Spiropalit, Pajës dhe Dudajt ka diçka që nuk shkon (FOTO)
Kokëdhima i përgjigjet Ruçit: Reforma ime në jug të vendit e përkrahur gjerësisht »
Article Logic
Execution time: 0.020939826965332
array(1) { ["section"]=> string(100) "si-kane-qene-te-rinj-ilir-meta-monika-kryemadhi-erion-brace-pandeli-majko-dhe-fatos-nano-video-35637" }