Si po “sakrifikojnë” demokratët, flenë mbi dërrasa por nuk braktisin “Çadrën e Lirisë” (FOTO)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:34 11-03-2017 Si po “sakrifikojnë” demokratët, flenë mbi dërrasa por nuk braktisin “Çadrën e Lirisë” (FOTO)

Mbështetësit e Partisë Pemokratike po vijojnë protestën e tyre në “Çadrën e Lirisë” në ditën e 22-të të saj.

Shumë prej tyre kanë ndenjur për ditë të tëra pa lëvizur nga çadra përballë Kryeministrisë.

Kjo foto e kapur nga newsbomb.al demonstron dhe “sakrificën” e një demokratit i cili fle mbi dërrasë, në mes të zhurmës dhe rrëmujës në një cep të çadrës.

Të pyetur nga newsbomb.al ata shprehen se nuk do lëvizin që aty pa largimin e Ramës dhe krijimin e qeverisë teknike.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11730098724365
array(1) { ["section"]=> string(92) "si-po-sakrifikojne-demokratet-flene-mbi-derrasa-por-nuk-braktisin-cadren-e-lirise-foto-71519" }