Si punohet në regjinë e “Zonë e Lirë”, publikohet video nga zyra e Ledios

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:46 11-02-2017

Emisioni “Zonë e Lirë” është ndër më të ndjekurit në Shqipëri dhe interesi është i madh për të parë se si menaxhohet ky program pas kamerave.

Vetë administratorët e faqes “Zonë e Lirë” kanë publikuar një video nga dhoma e regjisë, aty ku punojnë pesë njerëz dhe janë në gatishmëri të moderatorit Arjan Çani.

Ajo që vazhdon të mbetet enigmë është fytyra e Ledio Topallit, personazhit të famshëm që Çani i drejtohet përgjatë emisionit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022473096847534
array(1) { ["section"]=> string(76) "si-punohet-ne-regjine-e-zone-e-lire-publikohet-video-nga-zyra-e-ledios-68445" }