Si të ndaloni njerëz të caktuar t’ju shohin postimet në SnapChat, pa i bllokuar ata

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:40 31-05-2016 Si të ndaloni njerëz të caktuar t’ju shohin postimet në SnapChat, pa i bllokuar ata

Rrjeti SnapChat po gjen gjithnjë e më shumë përdorim të madh edhe nga shqiptarët, kryesisht të moshës së re. SnapChat është i shpejtë dhe argëtues me filtrat e tij të ndryshëm, por ndonjëherë dëshironi të mos i shpërndani me të gjithë.

Ka një mënyrë të thjeshtë për ta bërë këtë, pa qenë nevoja për ta bllokuar plotësisht. Madje ata as nuk do ta kuptojnë që i keni futur në “listën e zezë”.

1. Hapni SnapChat dhe klinoni “Settings” (Djathtas, Lart)

2. Klikoni te “View My Story” te “Manage”, “Who Can..”

3. SnapChat automatikisht zgjedh “Friends”, por ju mund të klikoni te “Custom” dhe të zgjidhni një nga një personat që dëshironi të shohin postimet tuaja.

beetbetbtbetbeetb4t.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029633045196533
array(1) { ["section"]=> string(88) "si-te-ndaloni-njerez-te-caktuar-t-ju-shohin-postimet-ne-snapchat-pa-i-bllokuar-ata-42060" }