Si u arratis i riu nga dritarja e katit të dytë në Komisariatin e Pukës? (DETAJET)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:11 10-09-2017 Si u arratis i riu nga dritarja e katit të dytë në Komisariatin e Pukës? (DETAJET)

Emirjon Nikja, 21 vjeç u arratis  nga dritarja e katit të dyrtë të komisariatit të Pukës.

Ndërsa, përgatitej dokumentacioni për transferinin e tij në Komisariatin e Policisë Shkodër, i arrestuari, banues në lagjen “Don Bosko”, në Tiranë, ka mundur të heqë hekurat e dritares dhe është hedhur nga kati i dytë.  

Në momentin që 21-vjeçari është hedhur nga dritarja, inspektorët ishin duke përgatitur makinën me të cilën ai do të transferohej, por askush nuk e ka vënë re, shkruan Panorama.

I riu u srrestua pasi në datën 24 gusht 2017, shtetasi me iniciale, M.N, banues në Vaun e Dejës, kishte bërë kallzim në Komisariatin e Pukës. Ky i fundit kishte deklaruar se në fshatin Gomsiqe të Pukës, ndërsa udhëtonte me automjetin e tij, kishte ndaluar për të marrë në rrugë një person, të cilin nuk e njihte për ta ndihmuar për ecjen në këmbë. Por, gjatë rrugës i riu i kishte marrë me forcë potofolin, në të cilin kishte dokumenta, 250 euro dhe 1500 lekë.

Për kapjen e tij janë vënë në punë gjashtë grupe nga FNSH si dhe forca të shumta nga Policia Shkodër. Megjithatë, ende nuk është rënë në gjurmët e të riut. 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BOMB-HISTORI: Me uniformë amerikane dhe mbi kalë, Enver Hoxha mori Beratin (FOTOT EKSKLUZIVE)
Shpërthen bombola e gazit, digjen nënë e bijë në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.024914026260376
array(1) { ["section"]=> string(85) "si-u-arratis-i-riu-nga-dritarja-e-katit-te-dyte-ne-komisariatin-e-pukes-detajet-91807" }