Si u transformua Lori Hoxha për Halloween, trashëgimtaren e TOP-it s’e keni parë kështu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 01-11-2016 Si u transformua Lori Hoxha për Halloween, trashëgimtaren e TOP-it s’e keni parë kështu

Kjo është trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mbrëmë për Halloween.

Lori është transformuar tërësisht mbrëmë duke u shfaqur si asnjëherë tjetër.  Me një fustan që numëron një sërë të çarash, me paruke e buzë të qepura, fashionistja i ka habitur të gjithë.

Dhe sigurisht, mbrëmë Lori ka festuar e qetë pasi askush s’e ka njohur falë këtij maskimi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028154134750366
array(1) { ["section"]=> string(92) "si-u-transformua-lori-hoxha-per-halloween-trashegimtaren-e-top-it-s-e-keni-pare-keshtu-58035" }