Si u vesh Bleona në ceremoninë e inagurimit të Trump (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:22 21-01-2017 Si u vesh Bleona në ceremoninë e inagurimit të Trump (FOTOT)

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ishte një nga të ftuarat në ceremoninë e inagurimit të Presidentit të SHBA Donald Trump zhvilluar ditën e djeshme.

Dhe nëse keni kuriozitet të dini se si është veshur Bleona në këtë ceremoni, gjithë kuriozitetin ua shuajnë fotot e mëposhtme.

Këngëtarja nuk ka humbur rastin të pozojë edhe krah ambasadores shqiptare në Amerikë Floreta Luli Faber.

ble.png

ble1.jpg

ble2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031176090240479
array(1) { ["section"]=> string(64) "si-u-vesh-bleona-ne-ceremonine-e-inagurimit-te-trump-fotot-66206" }