Si u veshën gratë parlamentare ditën e djeshme: Nga Moza Hafizi te Jorida Tabaku (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:40 04-11-2016 Si u veshën gratë parlamentare ditën e djeshme: Nga Moza Hafizi te Jorida Tabaku (FOTOT)

Këto janë zonjat e politikës ditën e djeshme duke shkuar në seancë plenare.

LSA ka fotografuar disa prej tyre duke u kujdesur të kapë edhe detajet e veshjes.

Zonjat e politikës kanë zgjedhur të gjitha ngjyrat e errëta:pantallona ose funde mbi gju.

Shikoni për më tepër fotot, nga Jorida Tabaku te demokratja tjetër Mimoza Hadërmataj, ministja Mimi Kodheli, socialistja Evis Kushi dhe deputetja e LIBRA-s Mimoza Hafizi.

zi2.jpg

zi4.jpg

zi1.jpg

zi3.jpg

zi5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071539878845215
array(1) { ["section"]=> string(91) "si-u-veshen-grate-parlamentare-diten-e-djeshme-nga-moza-hafizi-te-jorida-tabaku-fotot-58388" }