Siç nuk e keni parë, Dhurata Dora publikon FOTO pa make up

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 08-11-2018 Siç nuk e keni parë, Dhurata Dora publikon FOTO pa make up

Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera.

Këngëtarja njihet jo vetëm për këngët dhe vokalin por edhe për pamjen e jashtme, pasi del gjithmonë e kuruar në çdo detaj.

Por mesa duket Dhurata nuk e paska aspak problem të dalë para fansave edhe pa pikë grimi.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet pa make up.

Edhe natyrale ia vlen të themi se Dhurata duket shumë në formë.

auto_Dhurata_Dora_pa_grim1541701076.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Preu damarët në Top Channel”, flet shef Renato: Emisioni do të vazhdojë transmetimin
Anxhela Peristeri tregon momentin e sikletshëm: Rashë me të pasme, mu hap fustani »
Article Logic
Execution time: 0.022350072860718
array(1) { ["section"]=> string(64) "sic-nuk-e-keni-pare-dhurata-dora-publikon-foto-pa-make-up-140797" }