Siguroi fitoren, shikoni "gangstan" me të cilin feston natën vonë Niko Peleshi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:35 02-07-2017 Siguroi fitoren, shikoni

Pasi siguroi fitoren në qarkun e Korçës duke marrë 6 mandate për PS-në, ish- zv.kryeministri Niko Peleshi këtë fundjavë e ka patur të gjithën për vete.

Dhe gjejeni pak me kë është në këtë foto! Me reperin "gangsta" Noizy, të preferuarin e rinisë shqiptare.

"Noisy days", shkruan sakaq ish-kryebashkiaku i Korçës, Niko Peleshi, ndërsa bie në sy edhe veshja e tij sportive, pasi me Noizyn në club në fakt, s'ka se si të jenë ndryshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042898893356323
array(1) { ["section"]=> string(81) "siguroi-fitoren-shikoni-gangstan-me-te-cilin-feston-naten-vone-niko-peleshi-84705" }