Silikon? Avokatja seksi, ish-kandidatja për deputete në Kuvendin e Shqipërisë publikon “foto-provën”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:49 30-09-2016 Silikon? Avokatja seksi, ish-kandidatja për deputete në Kuvendin e Shqipërisë publikon “foto-provën”

E cilësuar si avokatja më seksi në Shqipëri, ish kandidatja për deputete në zgjedhjet e përgjithshme, Arnida Çapi është vënë shpesh edhe në qendër të akuzave për ndërhyrje në trupin e saj.

Arnida është akuzuar se gjoksin dhe të pasmet i ka silikon por sot bjondja seksi publikon një foto nga palestra si për të dëshmuar se në fakt ato forma i ka falë stërvitjes intensive.

“Punë pas pune”, shkruan avokatja duke nënkuptuar se ka punuar vërtet fort me veten.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032847881317139
array(1) { ["section"]=> string(102) "silikon-avokatja-seksi-ish-kandidatja-per-deputete-ne-kuvendin-e-shqiperise-publikon-foto-proven-54589" }