Silva Gunbardhi bëhet nënë, sjell në jetë djalin Dalvi. I shoqi i këngëtares Dafi i bën urim të veçantë

Publikuar tek: slide-lart, më 07:50 04-07-2015 Silva Gunbardhi bëhet nënë, sjell në jetë djalin Dalvi. I shoqi i këngëtares Dafi i bën urim të veçantë Silva Gunbardhi dhe Dafi

Këngëtarja Silva Gunbardhi është bërë nënë duke sjellë në jetë një djalë shumë të shëndetshëm që së bashku me të shoqin, këngëtarin Dafi e kanë quajtur Dalvi. Çaste të lumtura për çiftin, miqtë e familjarët e tyre, por më i veçantë ka qenë falenderimi që këngëtari Dafi i ka kushtuar të shoqes në një postim në ‘’Facebok’’ ku ka vendosur edhe një foto me dhuratat e lulet për nënën e re.

“çdo mashkull e sjell në jetë Zoti për t’u bërë baba dhe çdo femër e sjell në jetë Zoti për t’u bërë nënë! Allahu i madhërishem te faleminderit që na bekove mua dhe jetën time Silva Gunbardhi me djalin tonë DALVI !”, shkruan Dafi.

Ndërkohë që Silva e shpreh kështu lumturinë e saj: “Mirèse erdhe nè jetè i shpirti im DALVI! “

silvagunbardhidalvibekim

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021152019500732
array(1) { ["section"]=> string(107) "silva-gunbardhi-behet-nene-sjell-ne-jete-djalin-dalvi-i-shoqi-i-kengetares-dafi-i-ben-urim-te-vecante-15304" }