Silva Gunbardhi shtatzënë, këngëtarja do të bëhet nënë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 26-01-2015 Silva Gunbardhi shtatzënë, këngëtarja do të bëhet nënë

Ka pritur një emision direkt në televizionin Klan për të rrëfyer lajmin më të bukur të kohëve të fundit, dhe fansat e Silva Gunbardhit janë entuziazmuar po aq sa këngëtarja. “Labja” ka qenë e ftuar në programin “Takimi i Pasdites” kur nuk e mbajti dot të fshehur se është shtatzënë.

Në bisedën me gazetaren Rudina Magjistari, këngëtarja Silva Gunbardhi nuk pranoi të japë shumë detaje por drejtuesja e emisionit e uroi përzemërsisht:

“Këngetarja e dashur, Silva Gunbardhi, deklaron në programin tonë se është shtatzënë! I urojmë shtatzani të mbarë dhe me një beb të bukur e të shëndetshëm” tha Rudina Magjistari.

Kështu pas lidhjes me reperin nga Dibra, Dafi, bjondina nga Vlora do të zgjerojë familjen e saj me një bebe.

  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01964807510376
array(1) { ["section"]=> string(58) "silva-gunbardhi-shtatzene-kengetarja-do-te-behet-nene-1560" }