Silva Gunbardhi trondit publikun me deklaratën më të fundit: Dafi student, djali ynë vetëm shpenzime, imagjinojeni...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:27 28-02-2017 Silva Gunbardhi trondit publikun me deklaratën më të fundit: Dafi student, djali ynë vetëm shpenzime, imagjinojeni...

Ka qenë tronditëse për fansat e këngëtares Silva Gunbardhi dhe ndjekësit e saj të mësojnë se këngëtarja e tyre është në një gjendje ekonomike të vështirë.

Të gjithë këtë, Gunbardhi e ka treguar me sinqeritet në një intervistë për Story-n.

 “S’është aspak e vërtetë që jam e pasur dhe këtë e tregon fakti që kisha 10 vite që mbaja lente në sy dhe për shtatë vite asnjë vizitë nuk kisha bërë e jo më operacion. Arsyeja? Po ja, unë punë të reduktuar, Dafi student, djali ynë Dalvi vetëm shpenzime, imagjinojeni vetë! Nëse do të mund të shihnit dërgesat e mia mujore në bankë, nuk do t’u besoni syve. Po të isha e pasur, do të bëja pushime… Shikojeni faqen time të Facebook-ut, ku dal në foto vetëm për punë. Do të vishesha ndryshe. Do të ndihmoja njerëzit e afërt etj”,- ka thënë ndër të tjera këngëtarja e dashur për publikun e cila për katër ditë do të publikojë këngën e re “Lalushe” që shpreson t’i sjellë sukses edhe fitime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047158002853394
array(1) { ["section"]=> string(117) "silva-gunbardhi-trondit-publikun-me-deklaraten-me-te-fundit-dafi-student-djali-yne-vetem-shpenzime-imagjinojeni-70190" }