Simpatizantët e LSI-së, ironizojnë Berishën e Bashën në rrjetet sociale: Bir i babit pi vezë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:53 12-03-2015 Simpatizantët e LSI-së, ironizojnë Berishën e Bashën në rrjetet sociale: Bir i babit pi vezë Foto-montazhi që qarkullon në rrjetet sociale

Ironizohet nga militantët e LSI-së, Berisha dhe Basha për protestën e sotme me fotomontazhe në ‘’Facebook’’.

Çudira alla shqiptarçe, ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto-montazh ku duket Berisha që mban në krahë Bashën-fëmijë dhe duke e porositur që të ketë kujdes. Simpatizanët e LSI-së e kanë shpërndarë më tej në rrjetet sociale.

‘’Bir I babit nesër pi vezë…se mos na fëlliqesh prapë’’, shkruhet në foton që është shpërndarë në ‘’Facebook’’, kryesisht nga simpatizantë të LSI-së.

Militantët e LSI-së kanë dalë në mbrojtje të kryetarit të tyre, Meta, duke u mbledhur mëngjesin e sotëm para selisë së LSI-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020221948623657
array(1) { ["section"]=> string(95) "simpatizantet-e-lsi-se-ironizojne-berishen-e-bashen-ne-rrjetet-sociale-bir-i-babit-pi-veze-5651" }