Sinan Hoxha i këndon të fejuarës: Ah medet, jam betu se ty të du

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:02 28-04-2015

Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Hoxha i ka kënduar të fejuarës së tij Andrra Destanit, teksa e mban shtrënguar pas vetes.

Video është xhiruar ditën e ditëlindjes së Andrrës dhe është publikuar nga vetë bukuroshja e cila e ka shoqëruar videon edhe me një mbishkrim:" E dua më shumë se ç’mund ta përshkruaj me fjalë".

Për ditëlindjen e të fejuarës së tij, Sinan Hoxha përgatiti një festë të madhe dhe i këndoi këngë karakteristike të zhanrin të tij. Ai i dhuroi Andrrës edhe 200 trëndafila  të kuq.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027674198150635
array(1) { ["section"]=> string(67) "sinan-hoxha-i-kendon-te-fejuares-ah-medet-jam-betu-se-ty-te-du-9878" }