Sinan Hoxhën e mbulojnë me para në Zvicër (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 05-06-2016 Sinan Hoxhën e mbulojnë me para në Zvicër (Video)

Thuhet se vera është sezoni më i suskesshëm për këngëtarët shqiptarë të cilët marrin pjesë në dasma, gëzime të ndryshme por edhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

E duket se Sinan Hoxha e ka gjithmonë agjendën e zënë. Përveçse ai është një nga këngëtarët e preferuar të shqiptarëve kryesisht në emigracion, ata përkujdesen që në festa të mos mungojë as bakshishi.

Ndiqni këtë video ku paratë derdhen lumë mbi Sinanin:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024369955062866
array(1) { ["section"]=> string(53) "sinan-hoxhen-e-mbulojne-me-para-ne-zvicer-video-42525" }