Sinan Hoxhës nuk i kushtojnë vëmendje gjatë darkës, ja çfarë u bën të pranishmëve për t’u “hakmarrë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 01-02-2017 Sinan Hoxhës nuk i kushtojnë vëmendje gjatë darkës, ja çfarë u bën të pranishmëve për t’u “hakmarrë”

Këngëtarit Sinan Hoxha nuk i kanë kushtuar vëmendje miqtë e tij teksa kanë darkuar jashtë. Sinani është hakmarrë duke i publikuar fotot e tyre në rrjetet sociale dhe shkruar, “Vallaj muhabet të mirë po m’bojn mysafirët”.

sinani.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tri bukuroshet shqiptare të 'Miss Universe' shtatzënë në të njëjtën kohë
"BonBon"-in e Era Istrefit e këndon një tjetër këngëtare me famë botërore (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.018663883209229
array(1) { ["section"]=> string(103) "sinan-hoxhes-nuk-i-kushtojne-vemendje-gjate-darkes-ja-cfare-u-ben-te-pranishmeve-per-t-u-hakmarre-67392" }