Situata nga moti i keq, 22 borëpastruese në Rrugën e Kombit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:22 14-02-2018 Situata nga moti i keq, 22 borëpastruese në Rrugën e Kombit

Reshjet e dëborës kanë vështirësuar kalimin, kryesisht në zonat veriore.

Fotot që shikoni janë nga Rruga e Kombit aty ku 22 borëpastruese të kompanise koncesionare janë në segmentet Milot-Tuneli i Thirrës dhe në Tuneli i Thirrës-Morinë.

Borëpastrueset po heqin dëborën nga rruga me qëllim qarkullimin e lirë të mjeteve.

r1.jpg

r2.jpg

r3.jpg

r4.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthimi me tritol në shtëpinë e Sabetin Kirit, policia e Shkodrës: Shkak borxhet, shoqërohen 8 persona
Borë dhe reshje shiu në gjithë territorin, cilat janë rrugët e bllokuara që duhet të shmangen »
Article Logic
Execution time: 0.031631946563721
array(1) { ["section"]=> string(65) "situata-nga-moti-i-keq-22-borepastruese-ne-rrugen-e-kombit-110203" }